Neohodnoceno

DANILO

"Danilo" představuje skvělou možnost pro tréninkové účely. Jeho vlasy jsou dlouhé 25 cm, mají středně hnědý odstín, jsou vyrobeny z 100% lidských vlasů. 

Na dotaz
Kód: TR1561
Značka: L’IMAGE
1 940 Kč 1 603,31 Kč bez DPH
Kategorie: TRÉNINKOVÉ HLAVY
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
NAD 4500,- CZK
Garance doručení nepoškozeného zboží
GARANCE DORUČENÍ
nepoškozeného zboží
Zákaznicky servis
POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!
jsme tu pro Vás

NÁZEV PRODUKTU: Danilo

VHODNÉ PRO TECHNIKY: techniky stříhání, barvení a fénování, vodní vlny, zábalové techniky, speciální techniky fénování a rovnání

TYP: tréninková hlava

DÉLKA VLASŮ: cca 25 cm

BARVA VLASŮ: středně hnědá, 4

TYP VLASŮ: indické lidské vlasy

CHARAKTERISTIKA: pánská  hlava, třásně napíchnuty z víru 

OBVOD HLAVY: 52 cm 

 

POPIS PRODUKTU

Aby byli i zákazníci mužského pohlaví dobře obsloužení je naše tréninková hlava Danilo ideální. Je určena pro všechny tréninkové účely. Jeho vlasy jsou dlouhé 25 cm, mají středně hnědý odstín, jsou upravené od víru a vyrobeny z 100% lidských vlasů. To vám umožňuje experimentovat s různými střihy, jako je klasická Bombage, boční střih, tetování vlasů (Hairtattoo) nebo Faconcut. Můžete pracovat s teplem a barvit hlavu panenky tak, jako byste pracovali na skutečném modelu.

Pro ty z vás, kteří se chtějí zaměřit na techniky úpravy vousů, vřele doporučujeme bratra Danila, Nica. Oba vám poskytnou širokou škálu možností pro cvičení a zdokonalování vašich dovedností v oblasti úpravy vlasů. Buďte kreativní a vytvářejte jedinečné střihy a úpravy, jaké si přejete.

 

Lidské vlasy jsou již chemicky předupravené. Řiďte se prosím pokyny k péči. Tréninková hlava je odesílána v původním stavu, nebarvená ani neupravená!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu