Neohodnoceno

NICO

Nico představuje mužskou tréninkovou hlavu, která vám umožní prožít náročné období a experimentovat s různými moderními střihy, jako jsou bombage, střihy na fazonu nebo podřezávání. Kromě toho máte možnost vyzkoušet různé techniky úpravy vousů na této cvičné hlavě, včetně stříhání, barvení, narovnávání a kulmování.

Skladem (>5 ks)
Kód: TR1560
Značka: L’IMAGE
2 435 Kč 2 012,40 Kč bez DPH
Kategorie: TRÉNINKOVÉ HLAVY
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
NAD 4500,- CZK
Garance doručení nepoškozeného zboží
GARANCE DORUČENÍ
nepoškozeného zboží
Zákaznicky servis
POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!
jsme tu pro Vás

NÁZEV PRODUKTU: Nico

VHODNÉ PRO TECHNIKY: techniky úpravy vousů, techniky stříhání, barvení a fénování, speciální techniky fénování a rovnání

TYP: tréninková hlava

DÉLKA VLASŮ: cca 25 cm

BARVA VLASŮ: středně hnědá, 4

TYP VLASŮ: indické lidské vlasy

CHARAKTERISTIKA: vousy, pánská  hlava, třásně napíchnuty z víru 

OBVOD HLAVY: 52 cm 

 

POPIS PRODUKTU

"Nico" podporuje mužskou frakci ve společnosti L'IMAGE. Nico je pánská hlava, se kterou můžete projít těžkým i těžkým obdobím. Nejsou zde možné pouze moderní střihy, jako je bombage, střihy na fazonu nebo podřezávání. Na cvičné hlavě Nico si můžete vyzkoušet také všechny techniky úpravy vousů. Můžete ho stříhat, barvit, narovnávat a kulmovat jeho skutečné vlasy... Všechny dveře jsou vám otevřené. Pokud však vousy nepotřebujete, rádi vám doporučíme Nicovo "dvojče" Danila.

Pravé vlasy jsou již chemicky předupravené. Vezměte prosím na vědomí pokyny k péči. Tréninková hlava je zasílána v původním stavu, není barvená ani upravovaná! Pravé vlasy jsou již chemicky předupravené. Dodržujte prosím pokyny k péči. Tréninková hlava je zasílána v původním stavu, není barvená ani upravená!

 

Lidské vlasy jsou již chemicky předupravené. Řiďte se prosím pokyny k péči. Tréninková hlava je odesílána v původním stavu, nebarvená ani neupravená!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu